Hier steht eine Beschreibung

PHP Developer (m/f/d)

Państwa federalne
Hamburg, Bawaria
Odpowiedni dla
Pełny etat, W niepełnym wymiarze godzin
Ort
Hamburg

Szukamy talentów, które mogą coś zmienić!

Behind HR Puls to młody, dynamiczny zespół, który postawił sobie za cel mierzenie satysfakcji pracowników, zaangażowania, cyfryzacji i obciążenia pracą w czasie rzeczywistym oraz umożliwianie ciągłego doskonalenia i procesu rozwoju w firmach poprzez pule kampanii. W tym celu zapewniamy pracownikom narzędzie, które umożliwia im aktywne doskonalenie i kształtowanie swojej sytuacji zawodowej poprzez identyfikowanie projektów usprawnień i obszarów działania z własnej inicjatywy. Dzięki przetwarzaniu wyników w zrozumiałe infografiki, menedżerowie otrzymują pełną przejrzystość swojej organizacji w czasie rzeczywistym.

Twoje zadania:

Jako członek zespołu programistów będziesz odpowiedzialny za koncepcję, rozwój, integrację i dalszy rozwój obecności w sieci w zakresie front-end i back-end dla projektów klientów. Będziesz tworzyć indywidualne kampanie ankietowe dla naszych klientów biznesowych i pracować z systemami zarządzania bazami danych.

Twój profil:

- Masz doświadczenie w pracy z systemami zarządzania bazami danych, takimi jak MySQL. - Jesteś pewny siebie w używaniu PHP, JavaScript, CSS i HTML5 - Interesujesz się zagadnieniami psychologicznymi w świecie pracy - Masz wysoki poziom kompetencji analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów - Lubisz pracować samodzielnie i na własną odpowiedzialność

Czy wzbudziliśmy twoje zainteresowanie?

Czekamy na Twoją aplikację!

Kontakt:

Alfons Menschenfreund
E-Mail: alfons.menschenfreund@hrpuls.de